Autorka bloga

558027_279248355538666_1170556289_nAleksandra Degórska

Wszystko zaczęło się, gdy po raz pierwszy tata puścił mi kasetę ,,Made in Heaven’’ Queen. Pokochałam muzykę, chodziłam do szkoły muzycznej, dużo śpiewałam i „plumkałam” na pianinie. Po spotkaniu w 2012 roku z perkusistą Queen Rogerem Taylorem we Wrocławiu postanowiłam napisać relację z tego wydarzenia i tak zaczęła się moja przygoda z dziennikarstwem. Od lat jestem związana z SoundUniverse.pl, od roku pracuję natomiast w serwisie Antyradio.pl.

Moją największą „muzyczną” miłością jest oczywiście Queen, a zaraz za nimi Depeche Mode. Interesuję się historią muzyki rozrywkowej, szczególnie upodobałam sobie new wave, dlatego też spodziewajcie się na tym blogu dużo wpisów o muzyce z lat 80.

…a tym zajmuję się w wolnej chwili…

Moim hobby jest również wyklejanie kolaży, które możecie zobaczyć tutaj.

Spotkanie z Rogerem Taylorem

Spotkanie z Rogerem Taylorem

Spotkanie z Depeche Mode

Spotkanie z Depeche Mode

 

1 Komentarz

  1. Rany, szukałam tylko paru faktów do posta o początkach rocka (jakieś nazwy, trochę historii, mniejsza o to :D) a trafiłam tutaj. No fajnie, fajnie :P Naprawdę, bo widać, ze to, co piszesz serio serio Cię interesuje.

    Na razie więcej nie piszę, poczytam jeszcze coś u Ciebie, a na razie chciałam się pokazać, bo dobrze wiedzieć o nowych czytelnikach. Duzo wskazuje, że zostanę u Ciebie na dłużej.

    Ciepełka
    Martyna z rockmetalu.blogspot.com

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.